ضوابط و قوانین

شرایط و قوانین خرید از سایت مانتو بلوط

کاربر محترم، برای انجام خرید از سایت مانتو بلوط، باید مستند حاضر را به دقت خوانده و آن را پذیرفته باشید.

مقدمه

با هدف افزایش اطمینان خاطر مشتریان عزیز و همچنین شفاف بودن ضوابط خرید از فروشگاه مانتو بلوط شرایط و قوانین خرید از سایت این فروشگاه تدوین شده است.

ثبت سفارش در هر زمان به مفهوم پذیرش ضوابط مندرج در همان زمان می‌باشد.

1) تعاریف و اصطلاحات

کالا: هر کالایی که در سایت مانتو بلوط برای عرضه و فروش ارائه می‌شود.

مشتری یا کاربر: هر شخصیت حقیقی یا حقوقی است که برای مشاهده یا خرید کالا به سایت مانتو بلوط مراجعه می‌کند، در صورت خرید، مشتری و در غیر اینصورت کاربر سیستم خواهد بود.

مشخصات مشتری: حداقل اطلاعاتی است که از مشتری دریافت می‌شود تا بتوان کالای خریداری شده را به وی (یا شخص مورد نظر وی) تحویل داد.

تخفیف: درصد یا مبلغ مشخص جهت کاهش قیمت کالا برای مشتری بدون اینکه در قیمت اولیه کالا تغییر ایجاد شود.

برگشت یا مرجوع: عودت و بازگرداندن کالا به هر علت و دلیل، توسط مشتری به مانتو بلوط.

زمان کاری: به منظور ارسال و تحویل کالا به مشتری زمان کاری تعریف شده است، شامل تمام روزهای غیر تعطیل رسمی، شنبه تا چهارشنبه از ساعت‌ 8 تا 16 و روزهای پنج شنبه از ساعت 8 تا 11 است.

2) قوانین عمومی

کلیه قوانین و ضوابط مربوط قوانین جمهوری اسلامی‌ایران، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از تولید کننده و مصرف کننده در فروشگاه مانتو بلوط مورد پذیرش و رعایت توسط خریدار و فروشنده می‌باشد.

3 ) ثبت سفارش

مشتری می‌تواند در 7 روز هفته و 24 ساعت سفارش خرید کالا ثبت نماید. انتظار می‌رود مشتری دقت لازم در انتخاب مدل، سایز و رنگ کالای مورد نظر را بنماید. برخی اطلاعات مشتری از قبیل شماره تماس و آدرس برای انجام مراحل ارسال و تحویل کالا از مشتری دریافت می‌گردد و انتظار آن وجود دارد که مشتری اطلاعات را بدرستی درج نماید. فاکتور نهایی خرید به مشتری جهت اطمینان از کالای خریداری شده نمایش داده می‌شود و با انجام پرداخت از طریق درگاه پرداخت شبکه بانکی کشور فرایند ثبت سفارش کامل می‌شود.

لازم به یادآوری است که قراردادن کالا در سبد خرید به مفهوم رزو کالا نیست و صرفاً در زمان نهایی شدن خرید، کالا به مشتری تخصیص پیدا خواهد کرد.

4) ارسال

به منظور تحویل کالا به مشتری، از روش‌های معمول در ارسال کالا استفاده می‌شود. کالا به آدرسی که مشتری در زمان ثبت سفارش تعیین می‌نماید ارسال می‌گردد. به منظور احترام به ساکنین ساختمان، تحویل کالا صرفاً درب اصلی ساختمان و نه درب آپارتمان انجام می‌شود. تحویل کالا در اماکن عمومی مثل پارک، کافی‌نت، کافی‌شاپ، هتل و رستوران امکان پذیر نمی‌باشد.

در صورتیکه نیاز به هماهنگی جهت تحویل کالا وجود داشته باشد از طریق شماره تماس مشتری این کار انجام می‌شود، در زمان تحویل کالا دریافت کننده کالا باید کارت معتبر به همراه داشته باشد.

هزینه ارسال کالا توسط مانتو بلوط پرداخت می‌گردد.

هزینه ارسال کالای مرجوعی بر عهده مشتری می‌باشد.

5) مرجوع

مشتری می‌تواند درخواست تعویض یا مرجوع نمودن کالا را بنماید. برای تعویض یا مرجوع نمودن کالا لازم نیست مشتری دلیل بیاورد ولیکن برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان از دلیل مرجوع نمودن سوال می‌شود.

بدین منظور لازم است چند نکته رعایت شود:

5-1-  ظرف مدت زمان 48 ساعت از زمان تحویل کالا، درخواست مرجوع نمودن کالا در سایت را ثبت کند.

5-2-  ظرف مدت زمان 72 ساعت نسبت به مرجوع نمودن کالا (از طریق ارسال توسط پست یا تحویل حضوری) به دفتر مانتو بلوط اقدام نماید.

5-3- برچست یا لیبل مربوط به مانتو بلوط از کالا جدا نشده باشد.

5-6- کالا هیچ گونه بویی اعم از بوی عرق یا بوی عطر و ادکلن ندهد.

5-5- فاکتور خرید نیز باید همراه کالای مرجوعی به واحد فروش تحویل گردد.

وجه مربوط به مرجوع نمودن کالا پس از هماهنگی با مشتری فقط به حساب با نام مشتری واریز می‌گردد.

در صورتیکه  امتیازی برای خرید در نظر گرفته شده باشد (مثلا تخفیف در روز خاص) پس از مرجوع نمودن این امتیاز از مشتری سلب می‌شود.

6) فاکتور خرید

برای هر خرید یک فاکتور صادر می‌شود که به صورت الکترونیک در اختیار مشتری قرار می‌گیرد و امکان صدور فاکتور المثنی یا فاکتور مجدد نمی‌باشد. فاکتور خرید صرفا برای مشتری در زمان انجام خرید و طبق ضوابط مربوطه صادر خواهد شد. در صورتیکه خرید برای شرکت یا سازمان خصوصی یا دولتی باشد لازم است با واحد فروش هماهنگی انجام شود.

7) کنترل کیفی

کلیه کالاها قبل از ارسال برای مشتری توسط کارشناس مانتو بلوط کنترل کیفی شده تا حداکثر رضایت‌مندی برای مشتریان فراهم گردد.

8) پروتکل سلامت

در راستای تکریم مشتری و به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و افزایش سطح سلامت اجتماعی در نگهداری و ارسال کالاها ضوابط و پروتکل‌های سلامت رعایت می‌گردد.

چنانچه کالایی مرجوع گردد تا زمانیکه از پاک بودن کالا از آلودگی اطمینان حاصل نشود به چرخه فروش برگردانده نمی‌شود.